COVID - 19

Drodzy klienci i partnerzy,

 

nasz dział ofertowo – projektowy wraz z biurami regionalnymi działają w normalny trybie. Zmianie uległa jedynie forma spotkań. Jesteśmy dla Państwa dostępni mailowo oraz telefonicznie. Chętnie zorganizujemy również wideokonferencję.

 

Zadbaliśmy o to, aby nasza infrastruktura teleinformatyczna działała sprawnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie bez zbędnej zwłoki przygotowywać dla Państwa wyceny, projekty oraz prowadzić konsultacje.

 

Działania prowadzone na budowach realizowane są zgodnie z ustaleniami kontraktowymi. Zadbaliśmy o to, aby nasi pracownicy otrzymali wszelkie potrzebne środki służące utrzymaniu czystości oraz higieny. Na budowach są zrealizowane specjalne punkty służące tej czynności. Ich stan zdrowia jest na bieżąco monitorowany, wszyscy zostali zapoznani z zaleceniami SANEPID-u  oraz naszą wewnętrzną polityką w tej sprawie.

 

Firma przygotowała i wdrożyła odpowiednie procedury na wypadek pojawienia się przypadku zarażenia korona wirusem COVID -19.

 

Podchodzimy racjonalnie i elastycznie do sytuacji i na bieżąco decydujemy o dalszym przebiegu naszych prac, pozostając odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, jak i stabilną sytuację naszego przedsiębiorstwa.

 

Hubert Tomczak, Dyrektor Zarządzający Soletanche Polska.