Czym jest Soletanche SMART?

Soletanche SMART zespół dla małych realizacji z dużym doświadczeniem

Nadeszła rewolucja na rynku fundamentowania dla małych obiektów. Jakość i doświadczenie Soletanche Polska teraz dostępna dla wszystkich bez względu na wielkość zakresu prac. Nie ważne czy potrzebujesz wykonać obiekt kubaturowy w trudnych warunkach gruntowo – wodnych, chcesz rozbudować istniejący obiekt, wzmocnić jego fundamenty lub potrzebujesz sprawdzonego podwykonawcy na kontraktach o znaczeniu strategicznym w przemyśle, czy obiektach o charakterze wojskowym. Przedstawiamy rozwiązanie SMART by Soletanche.  Na temat nazwy nowej marki, zakresu działań oraz samego zespołu wypowiadają się: Emilia Błach, Agnieszka Zorzycka, Anna Szafrańska – Angelaki oraz Jakub Duś, Soletanche SMART.

Jakoś „dużego Soletanche” dla małych budów

SMART (czyli Small Agile, Rapid Team) wypełnia lukę w naszej ofercie. Jest to swego rodzaju brakującym puzzlem, który pozwala nam docierać z pomocą również mniejszym podmiotom, do tej pory pozostającym poza naszym zasięgiem ze względu na mniejszy zakres prac kontraktowych – wyjaśnia Emilia Błach, dyrektor działu Ofertowo - Projektowego. 

 

Małe tematy lub niewielkie zakresy dużych realizacji w to celujemy!

Przewagą konkurencyjną tego rozwiązanie jest doświadczenie zespołu i możliwość konsultowania rozwiązania z zespołem pracującym nad dużymi projektami.

 

Myślę, że dodatkowym benefitem współpracy z nami jest fakt, że mamy wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające nas do pracy na kontraktach związanych z realizacją infrastruktury krytycznej. Możemy pracować jako podwykonawca dla rafinerii, zakładów produkcyjnych, oczyszczalni, spalarni czy obiektów o znaczeniu militarnym. Dla kontraktów komercyjnych również będziemy pomocni ze względu na to, że zespół SMART jest samowystarczalny to jest ofertuje, projektuje i realizuje swoje zlecenia – Wyjaśnia Anna Szafrańska - Angelaki, Project Manager łącząca zakres ofertowy z produkcją.

 

SMART ma już na swoim koncie kilka realizacji zarówno jako wykonawca pracujący bezpośrednio dla inwestora oraz jako podwykonawca.

 

Gros z naszych realizacji to kontrakty na dużych realizacjach gdzie na przykład wpadł jakiś nieplanowany mniejszy zakres, który trzeba wykonać. Wówczas jesteśmy idealnym rozwiązaniem mamy doświadczanie, odpowiednie pozwolenia i nie gardzimy okruszkami z dużego kawałka tortu. Możemy zrobić coś czego ze względów proceduralnych, nie są w stanie zrobić mniejsze firmy lokalne – dodaje Agnieszka Zorzycka, projektant odpowiedzialna za zakres projektowo - ofertowy.

 

 

Sprytnie miksujemy

 

Zaletą „dużego Soletanche” jest możliwość optymalizowania rozwiązania bazowego. Wadą jest, że to trwa. Smart wyceny robi szybciej. Zdarza nam się optymalizować wyceny jeśli widzimy taka opcję lub zamieniamy zastane technologie na inne. Od małych firmy odróżnia nas to że mamy większe zaplecze techniczne. Możemy więc wykonać kilka technologii i tu jesteśmy podobni do naszego sposobu pracy na dużych kontraktach. Dobiegamy tak technologie by kupić czas, zwiększyć wydajność i tym samym konkurować ceną oraz skutecznym i szybkim rozwiązaniem – wyjaśnia Jakub Duś, Kierownik Robót.

 

 

SMART to: Kompleksowa oferta, atrakcyjna cena, doświadczenie, mix technologii, krótszy czas realizacji, gwarancja jakości - jakość Soletanche teraz w zasięg Twojego budżetu!

 

Be SMART -  Build On Us