Posiłki dla medyków ze szpitala Wolskiego

Spółki Grupy VINCI zapewniają posiłki dla medyków na pierwszej linii frontu w walce z COVID 19

 

 

 

Czwarta i ostatnia w tym roku odsłona akcji #Razemdlaszpitali to przekazanie darmowych posiłków dla medyków na pierwszej linii frontu w walce z Covid-19.

 

 

Epidemia koronawirusa wpłynęła na wszystkie dziedziny naszego życia. Najbardziej jednak dotknęła personel medyczny, a przecież to od ich zaangażowania, determinacji i poświęcenia,  zależy nasze życie i zdrowie. W tym trudnym czasie życzliwe gesty mają wielką moc. Dlatego chcieliśmy po raz kolejny, okazać naszą solidarność z pracownikami służby zdrowia. Ciepłe, pełnowartościowe posiłki regeneracyjne trafiły na przełomie listopada i grudnia do lekarzy, pielęgniarek i ratowników ze szpitala zakaźnego przy ul. Wolskiej w Warszawie. W ten sposób spółki Grupy VINCI w Polsce dziękują i wyrażają ogromne uznanie dla zaangażowania i heroizmu personelu medycznego.

 

 

Wszystkie odsłony akcji charytatywnej

 

Od marca tego roku, w ramach akcji #Razemdlaszpitali  pomogliśmy już ponad 30 placówkom w całej Polsce. Wśród nich są szpitale, centra medyczne oraz domy pomocy społecznej. Nasza pomoc obejmowała przekazanie środków ochrony osobistej (maseczki, rękawice, przyłbice) oraz darowiznę sześciu respiratorów do szpitali w Warszawie, Kaliszu, Szczecinie, Gdańsku, Krakowie i  Bydgoszczy. W imieniu 12 spółek VINCI, tj.: Soletanche Polska, Warbud, Eurovia Polska, ATEM-Polska, Menard Polska, ETF Polska Calanbau-TPI, Freyssinet Polska, VINCI Facilities Polska, VINCI Immobilier Polska, Axians Networks Poland, Remea Polska -  akcję koordynowała Fundacja Warbud - Warto Pomagać.