Soletanche Polska wspiera damski Lacrosse

 

 

Soletanche Polska sponsorem damskiej drużyny na Mistrzostwach Europy Kobiet U20 w Lacrosse

 

Między 4 a 11 sierpnia na obiektach Stadionu Śląskiego w Katowicach odbędzie się Women’s Lacrosse European Championship U20 2018. To pierwsze tak duże wydarzenie w historii lacrosse`a w Polsce. Górny Śląsk będzie gościł kobiece drużyny, między innymi z Anglii, Niemiec, Walii, Czech oraz Izraela.   

 

Zdecydowaliśmy się na sponsorowanie Mistrzostw Europy Kobiet U20 w Lacrosse, ponieważ dostrzegamy zaangażowanie ludzi, którzy nieustannie dążą do rozwoju lacross`a w Polsce. My w swoich działaniach również poszukujemy nowych rozwiązań oraz pracujemy nad udoskonalaniem naszych technologii. Istotną rolę w naszej firmie odgrywa innowacja, w związku z tym, wiemy jak trudno jest przecierać szlaki. Zgodnie z ideą „Naszym kapitałem są ludzie” wspieramy pasje oraz rozwój naszych pracowników. Lacrosse to sport interdyscyplinarny. Potrzeba szeregu umiejętności, aby dotrzymać kroku drużynie. Tego samego podejścia oczekujemy od naszych pracowników. Cieszymy się, że mamy w naszych szeregach kapitanów i trenerów. Doskonale wiemy, że balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym to klucz do sukcesu, dlatego z wielką przyjemnością zdecydowaliśmy się na sponsorowanie polskiej drużyny.

 

Mistrzostwa Europy Kobiet U20 to najważniejsza w 2018 roku impreza dla damskiego Lacrosse w Europie. Pierwszy gwizdek usłyszymy w sobotę 4 sierpnia o godzinie 13.00 na Boisku Orlik znajdującym się na terenie obiektów Stadionu Śląskiego. W meczu otwarcia zobaczymy potyczkę drużyn z Niemiec i Anglii. W niedzielę o godz. 10.00 Polki zmierzą się z Brytyjkami. Kibice mogą wejść na mecz za darmo. Zapraszamy do dopingowania naszych dziewczyn razem z Soletanche Polska.

 

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zawodach oraz kondycji tego sportu w Polsce zachęcamy do pobrania wywiadu z Alicją Ogorzałek – asystentką trenera Lacross`owej drużyny oraz pracownikiem firmy Soletanche Polska.

 

IP_Polska gospodarzem Mistrzostw Europu Kobiet U20_31.07.2018

 

Alicja Ogorzałek, Asystent Trenera Kobiecej Kadry Narodowej U20 w Lacrosse.

Pierwszy raz z Lacrossem spotkała się w USA grając w szkolnej drużynie liceum do którego uczęszczała. Po powrocie do Polski w trakcie studiów na wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej zaangażowała się w krzewienie lacrosse w naszym kraju. Obecnie wraz z innymi osobami, dla których lacrosse jest czymś więcej niż sportem stara się wypromować tę dyscyplinę i zarazić nią jak najwięcej osób. Jako kapitan reprezentacji miała okazję uczestniczyć w Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich 2017, które miały miejsce we Wrocławiu. Na tej imprezie kadra zmierzyła się z najlepszymi drużynami ze świata.

Zawodowo związana z Soletanche Polska, gdzie zajmuje stanowisko Asystenta Projektanta/Inżyniera Budowy. Prowadzi również zajęcia w języku angielskim z Geometrii Wykreślnej na Politechnice Warszawskiej.